Sağlığınızla ilgili herşey

Herkes bir yapılan bir aday saç greft. Sorun değil, birçok uzmanlar bunu söylemek olmasıdır. Tatsız sürprizlerle ve olası hayal kırıklığı önlemek için, bir danışmak en iyisidir dermatolog özellikleri ve her bireyin ihtiyaçlarına göre en iyi tedaviyi önerecektir.

Nokta uzman dermatologlar Sağlık, ABD Ulusal Enstitüsü (İngilizce onun kısaltması için NIH), kılcal greft kanama ya da enfeksiyon gibi bazı riskler içerebilir ve etkilenebilecek lokal anestezi altında cerrahi bir işlemdir kötü şifasaç büyümesi bazı kilitleri hasta ya da doğal olmayan bir görünüm.

NIH bir geçmesi hastalar olduğunu açıklayan saç nakli cerrahisi güvenli ve başarılı sağlıklı olması gerekir.

Nakli önlemek dört kriter

Nakli tıbbi tedavi son aşaması olduğu için her kişi, cerrah tarafından ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Insanların mutlaka bir sahip aday olmayan hangi dört temel kriter vardır saç nakli.

  1. Yaş: saç dökülmesi yeni başladı ve gelecekte de ilerlemeye devam edeceğiz, çünkü genç hastalar (18-25 yaş) değil iyi adaylardır; Cerrah sonraki yıllarda kaybedilen tam olarak ne kadar saç bilemezsin çünkü bir nakli çok yakında, kötü saç dağılımına yol açabilir.
  2. Cinsiyet: dağıtım erkekler kellik s ve kadınlar farklıdır. Erkeklerde ise çıplak yamalar dağıtım kafası boyunca daha yaygın olduğu kadınlar, daha fazla lokal bulunmaktadır.

Kadınların büyük çoğunluğu de bulunduğu bölgelerde kaybı durumlar hariç, iyi adaylar değil iken Çoğu erkek, ince saç diffuz olanlar hariç, iyi adaylardır.

Saç dökülmesi 3. ölçüde: saç dökülmesi bir başka stabilizasyon, cerrah bu yana en iyi sonucu sağ alanlarda saç koymak emin olacaktır.

  1. Hangi saç tipi: Kalın, saç melanin dolu yüksek bir yoğunluğa vermek ve bir nakilden sonra daha iyi görünüyorsun. Kıvırcık saçlar da daha yoğunluklu bir görünüm pürüzsüz bir vermek.

Saç ektirme fiyatları Istanbul

Implant iki temel tip

Bazı teknikler daha acı saç implantlar ve diğer hastanın rahatsızlığını ve buna bağlı kurtarma derecesini vardır. Saç nakli iki temel tipi vardır:

  1. Daha sonra kel alanlar birimlere nakledilen edilecek folikül elde etmek için disseke edilir başın, arkasından saçlı deri bir şerit çıkarma Bölüm: Ağrılı postoperatif ve çünkü, izleri bırakabilir Daha fazla çıkarma deri, sinirler ve kan damarları kesitli.
  2. hiçbir görünür işaret nakli olduğundan (İngilizce, FUE yöntemi, en son ve uygun Foliküler Ünite Ekstraksiyon veya bireysel folikülleri ekstraksiyon): Herhangi bir iz bırakmadan doğrudan bağış alanından ayıklanır foliküler ünite Daha sonra doldurulmamış bölgede daha sonra,.

Müdahalesi ile gerçekleştirildiğinde cerrahi ekip yetenekli ve aşağıdaki tekniğine uygun, sonuç oldukça doğaldır.